Magna Makine

Bizi Arayın :

+90 262 655 2427

Downloads PDFs

Tecrübeli Uzman Kadro

Firmamız makine ,kağıt, paketleme, dayanıklı tüketim, gıda ,toplu tüketim vs tüm üretim ve depolama yapan sektörlere hizmet verebilmektedir.

ATIB ataşman distribütörlüğümüz ile forklift ve iş makinesi firmalarına destek olmak ,müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun ataşman üreterek çözümler sunuyoruz. Forklift ve depo ekipmanlarına standart dışında terzi üretimi(tailor made) çözümler sunuyoruz. Bu ekipmanların dingil revizyonu ,asansör kesimi ,kabin daraltması ,çatal ve denge ayaklarının modifiye edilmesi , her tip ataşmanı tamiri. İkinci el forklift ve depo ekipmanı alımı ve satımı. İş makinası ve forklift güvenlik sistem çözümleri. Standart dışı kapasitelerde depo ekipmanı satışı. Enersys-Hawker Bayiliğimiz ile Forklift ve depo ekipmanları için enerji danışmanlığı, akü şarj alanı dizaynı, akü ve redresör satışı. Yeni ve ikinci el forklift ve depo ekipmanı kiralanması Magna Makine’nin sunduğu hizmetler içerisindedir.

Magna Makine olarak maliyetler açısından katkı sağlayacak ürünleri sektöre kazandırmayı amaçlıyoruz. İkinci el forklift ve depo ekipmanı alımı ve satımı konularında çalışmalar yapmaktayız.

Akü Değişim Sehpaları

Standart dışı kapasitelerde depo ekipmanı satışı. Enersys-Hawker Bayiliğimiz ile Forklift ve depo ekipmanları için enerji danışmanlığı, akü şarj alanı dizaynı, akü ve redresör satışı. Yeni ve ikinci el forklift ve depo ekipmanı kiralanması Magna Makine’nin sunduğu hizmetler içerisindedir.

Atip Ataşman

ATIB ataşman distribütörlüğümüz ile forklift ve iş makinesi firmalarına destek oluyoruz.

Terzi Üretim

Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun ataşmanlar üreterek maliyet ve performans açısından optimum çözümler üretiyoruz.

Sınırsız Destek

Ekipmanların dingil revizyonu ,asansör kesimi ,kabin daraltması ,çatal ve denge ayaklarının modifiye edilmesi , her tip ataşmanın tamiri.

Blaxtair Yetkili Servis

Sektör firmalarının iş kaza risklerini minimuma indirmelerinde önemli katkı sağlayan güvenlik sistemleri satışı, kurulumu ve servis hizmetleri

Daha Fazlası İçin Bizi Arayın!

Our management consulting services focus on our clients’ most critical issues and opportunities: strategy, marketing, organization, operations, technology, transformation, digital.

Magna Makine ekonomik yatırımlara inannır, işletmeleriniz için gerekli ürün ve makineleri Magna Makine kiralama servisi ile temin edebilir 7/24 kesintisiz servis avantajlarından faydalanabilirsiniz

Magna Makine müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanmış yüksek kapasite ve performanslı makineler tedariği konularında uzmanlaşmıştır. Standart ve seri üretimde olmayan iş makineleriniz için Magna Makine size çözümler üretir.

Magna Makine Teknik ekibi 50 yılı aşkın Türkiye’de iş makineleri yedek parça, tamir, bakım alanında uzmanlaşmış bir kadro ile hareket eder. Magna Makine modern çözümler için mühendislerine sıfır hata ve her zaman yüksek kalite endekslerine göre üretim modeli misyonunu yüklemektedir.

Back to Top